AZRA PEYZAJ

01

Vizyonumuz

Azra Peyzaj, alanında uzman ziraat mühendisi Osman Öztürk tarafından 2009 yılında Bursa da kurulmuştur. Profesyonel teknik kadrosu ile peyzaj sektörü başta olmak üzere yine sektörüyle kombine olan inşaat, tarım, danışmanlık, mühendislik hizmetleri de vermektedir. Üretim alanı Bursa Gürsu, Kestel bölgesidir. Fidanlık Kestel ilçesinde olup çalışmalarımız Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye çapında yapılmaktadır. Peyzaj düzenlemesini profesyonel bir sanat olarak benimseyen Azra Peyzaj projelendirmelerinin her aşamasında sanat ve estetiği gözeterek gerçekleştirmektedir.
Projeniz ne kadar iyi olursa olsun özenli ve titiz bir uygulama olmadıkça yapılan çalışmalar boşa gidecektir. İyi bir uygulamada en önemli unsur kullanılan malzemenin kalitesi ve gösterilen titizliktir. Gerek dış mekan ve gerekse iç mekân düzenlemelerinde profesyonel ekibimiz ile park, hastane, fabrika, site, toplu konut, okul, işyeri ve ev bahçeniz için en ideal peyzaj projelerinizi hazırlayıp uygulamasını garantileyerek gerçekleştiriyoruz.
İnsanların yaşamaktan keyif alacağı fonksiyonel, estetik, zaman içinde gelişen ve değişen dinamik yaşam ortamlarını tasarlayarak onları hayata geçirmeyi ve devamlılığı sağlamayı temel görev olarak üstlenmiştir, Dizayn anlayışımızın farklılığı peyzajı, rengi, dokusu ile yaşayan bir tablo gibi ortaya çıkartır ve konuyu sanatsal boyutuyla da göstermeye imkan verir. Her yönüyle profesyonel olan ve kusursuz prensibiyle çalışan firmamız tüm hizmetlerinde en yüksek kalite standartlarına ulaşarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlar,
Azra Peyzaj, peyzaj sektörüne yenilikçi ve bütünleşmiş çalışmalar yaparak daima hız kazandırmıştır, Bu süreçte süs bitkileri ve meyve fidanlarının üretiminde tohumdan başlayıp uygulama alanlarına kadar tüm aşamalarında Azra Peyzaj’ın teknik kadrosu ve tecrübesi daima var olmuştur.

Misyonumuz

Başarı; ancak mükemmel bir ekip çalışması ile olur diyerek yola çıkan şirketimiz, hangi sektör olursa olsun kesinlikle kaliteden ödün vermeyen, kalitenin daima pozitif getirisini hissederek çalışmalarını hızla devam ettirmektedir. Yükselişimizi, sürdürülebilir projeler ve hayata geçirdiğimiz uygulamalarımızla beraber devam ettireceğiz. Yaşanabilir alanların sadece insanlarla kısıtlı olmadığını yaptığımız işin daha geniş alanlarda tüm canlıları da etkilediğini bilerek daha natural (doğal) alanlar uygulayarak bunun da kutsal bir görev olduğunun bilincindeyiz, ve sloganımızla; “Doğal yaşam alanlarını artırarak hayatı daha güzel yaşatmak için varız.”

Doğal yaşam alanlarını artırarak hayatı daha güzel yaşatmak için varız.

Clients Opinion

Instagram
Fotoğraflarımız